ev / SEO Uzmanı / Kurumsal SEO Uzmanı
Kurumsal SEO Uzmanı Nedir

Kurumsal SEO Uzmanı

Kurumsal SEO uzmanı olarak Ankara merkezli hizmet vermekteyiz. Yıllar boyunca SEO alanındaki deneyimlerimizi ve birikimlerimizi, çeşitli sektör ve kelimelere göre farklı stratejiler deneyerek kullanmaktayız. Yüzde yüz doğal ve legal yöntemler içerisinde uyguladığımız SEO taktikleri ile çalışma yapmakta, düzenli olarak müşterilerimize rapor sunmaktayız.

Böylelikle müşterimiz gönlü ve kafası rahat bir şekilde maddi ve manevi olarak bir zarara uğramadan hizmet almış olmaktadır. Güven odaklı çalışmalarla müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak kurumsal SEO hizmeti almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek olarak SEO ile ilgili pek çok kelimede yazılarımız ve sitelerimiz üst sırada yer almaktadır. Bunu başaran kurumsal SEO uzmanı arkadaşlarımıza güvenli bir şekilde web sitelerinizi emanet edebilirsiniz.

Kurumsal SEO Uzmanı Nedir?

Kurumsal SEO uzmanı olarak, SEO hizmeti verirken Google’ın belirlediği 200’den fazla kriteri göz önüne alarak tamamen sitenize özel, sitenizin içeriği ile alakalı doğal olan çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Bir SEO hizmeti için temel olarak şu adımlar izlenmelidir. SEO uzmanı, size teklif vererek, yapacaklarına dair bir ön rapor sunmalıdır. Bu rapora göre karşınızdaki kişinin profesyonel bir kurumsal SEO uzmanı olup olmadığına karar verebilirsiniz.

İkinci olarak sektörünüzle alakasız bir örnek isteyin. Bu örnekte almış olduğu backlink sayısını ve niteliğini kontrol edebilirsiniz, böylelikle kaliteli veya kalitesiz linklere göre SEO uzmanının ne kadar güvenilir olup olmadığını anlaşılır. Aynı zamanda hedef anahtar kelimelerin ilk sayfada yer alıp almadığı, düşüş gösterip göstermediğini de kontrol ederek güvenip güvenemeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Bir SEO uzmanına güvenmek adına üçüncü olarak önerdiğimiz kriter, söz konusu SEO’cunun kendi SEO sitesinin olması ve SEO ile ilgili güncel içerikler paylaşılıyor olmasıdır.

Kurumsal SEO Hizmeti

Bir SEO uzmanı size “2 ayda kesin garanti ilk sıra ücret 100 TL” şeklinde bir teklifle geliyorsa biraz şüphe ile yaklaşabilirsiniz. SEO işi masraflı bir iştir. Bütçe gerektirir. Çalışma yapacağınız kelimeye göre 500 TL de olabilir, 15.000 TL de olabilir.

Bu bağlamda kendimizden de söz etmek gerekirse, öncelikle sizler için sitenizin iç seo ayarlarını yapıyoruz. Daha sonra sitenizi analiz ederek kalitenizi ve site gücünüzü kontrol ediyoruz. İçeriklerinizi kaliteli hale getirip, websitenizi en ileri düzeyde güncel bir hale getirdikten sonra (hız, linkleme, kod mimarisi) dış SEO aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada sitenizle alakalı, otoriter ve kaliteli sitelerden backlink inşası yaparak Google gözünde ciddi anlamda doğal SEO çalışması izlenimi ile spam riski söz konusu olmadan çalışma yapmaktayız.

Böylelikle hiçbir spam çalışma olmadan, kurumsal anlamda SEO çalışması yapmaktayız. Aynı zamanda kurumsallık adına Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz. Böylelikle sitenizi bir yandan tanıtırken, bir yandan da uzun vadede ziyaretçi çekebilecek konumlara taşıyoruz.

Kurumsal Siteler İçin SEO Nasıl Yapılır?

Kurumsal web sitesi için, sitenizin hit aldığı ve alabileceği kelimeleri tespit ederek, dönüşüm odaklı seo hizmeti vermekteyiz. Bu işlemleri yaparken yıllara dayanan tecrübelerimizi kullanmaktayız.

Profesyonel SEO araçlarını kullanarak gerçekleştirdiğimiz analiz ve yorumlar ile sitenizin kurumsal kimliğini sağlamlaştırarak Google gözünde otoriter bir site haline getiriyoruz.

Güvenilir bir kurumsal SEO uzmanı ile çalışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Son olarak belirtmek istiyoruz ki, SEO 15 günde gerçekleşecek bir süreç değildir. Bazen 1-2 ay, bazen 4-5 ay kadar sabırlı olmak gerekir.

hakkında HÜSEYİN

Seo Uzmanı Hüseyin ONUR

Yorumlar

  1. Seo uzmanı ile tanışmadan önce pek çok seo hizmeti verdiğini iddia eden şahıs ve kurumla çalıştım. Aynı içerikte belirtildiği şekilde “2 ayda kesin garanti ilk sıra ücret 100 TL” hizmetlerden birini satın aldım. Sıralamam eskisinden daha da kötü bir hale geldiğinde bir yerlerde yanlışlık olduğunu anladım. Araştırmaları daha da yoğunlaştırdım gerçekten kaliteli bir hizmet almaya ihtiyacım vardı ve ta ta seouzmanı ile tanıştım. İlgisi alakası, kişiliği ile örnek bir insan belirtiği süre de istediğim sıraya getirdi ve yaptığı her adım da detaylı olarak rapor sundu. İlerde tekrar çalışmak dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir