Ana sayfa Seo

Seo

Gerçek SEO Başarısını Bizimle Tadın

Web sitelerinizin, sosyal medya hesaplarınızın kısacası aklınıza gelebilecek olan tüm dijital içeriklerinizin; sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerde yükselerek teoride ziyaretçi sayısını arttırmaya, pratikte ise tüketici kimliğindeki internet kullanıcılarından müşteri yaratmamızı sağlayan, fiyat ve performans karşılaştırmasında en ideal reklam stratejilerinden birisi olan SEO(Arama Motoru Optimizasyonu), internet platformlarında başarıya ulaşmak isteyen tüm girişimcilerin vazgeçilmezidir.

 

2017 yılı sonu istatistikleri göz önüne alındığında internet kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği sitelerin arama motorları olduğu belirtilmekte. Arama motorları üzerinde bilgiye ulaşmaya çalışan internet kullanıcıları, aynı zamanda tüketici kimlikleriyle ürün ya da hizmetlere de ulaşmak için bu platformlardan yararlanmakta. Dolayısıyla arama motorlarında ürün ya da hizmetlerinizle ilgili anahtar kelimelerde yapılan arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan web siteleri, potansiyel müşterilerin de büyük çoğunluğunun kendilerini ziyaret etmesini sağlamakta.

 

Peki Biz Ne Yapıyoruz?

Arama Motoru Optimizasyonu

(SEO) konusunda uzman kadromuzla, ister ticari başarı, isterseniz de kurumsal kimlik ya da marka bilinirliği yaratmaya çalışan müşterilerimize tecrübelerimizi aktararak onların sektördeki yerlerini sağlamlaştırmasına yardımcı oluyoruz. Her şeyden önemlisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri isteklerini belirleme, mevcut konumlarının detaylı analizi ve hedefledikleri noktaya gelmeleri için yapılması gereken tüm doğal işlemleri kapsayan süreci üstleniyoruz. Kısacası siz arkanıza yaslanıyor ve yükselmenin tadını çıkartıyorsunuz.

 

Siz de Türkiye’nin en kaliteli ve detaylı SEO çalışmalarıyla, arama motorlarında yükselmek istiyorsanız, aşağıdaki teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz

Arama motoru optimizasyonu tek değişkene bağlı ya da tek kişinin gerçekleştirebileceği bir işlem değil, tam tersine tüm bileşenleriyle bir süreç ve takım çalışması gerektiren bir yapılanmadır. SEO’daki amacımız web sitemizi arama motorlarına sevdirmek ve bu işlemleri gerçekleştirirken tamamen doğal görünmektir.Özellikle son zamanlarda değişen arama motoru algoritmaları, SEO olayını tek yönlü olmaktan çıkarıp, çok yönlü ve titiz çalışılması gereken bir süreç haline getirmiştir. SEOuzmani.info.tr ekibi olarak SEO’ya etki eden tüm değişkenleri kapsayan süreçleri uzman ekibimizle birlikte gerçekleştiriyor ve site kalitenizi arttırmanızı sağlıyoruz. Bunu başarabilmek için aşağıdaki hizmetleri yerine getiriyoruz. Çoğu SEO firmasının dikkate almadığı hizmetleri en küçük detayları bile atlamadan yerine getiriyor ve süreci tamamlıyoruz. Bu bağlamda en kaliteli SEO hizmeti için aşağıdaki hizmetleri yerine getirmekteyiz. Tüm bunları yaparken SEO fiyatları politikamızı sizler için en uygun seviyede tutarak, her bütçeye uygun kaliteli SEO çalışmaları yapıyoruz.

Detaylı Web Site Analizi ve Teknik Analiz

 

Çoğu web sitesi sahibinin teknik bilgi yetersizliğinden dolayı yapamadığı, web sitenizin yazılım bağlamında arama motoru kriterlerine uyup uymadığının analizi gerçekleştirilmektedir. Doktor titizliğinde çalışarak web sitenizin mevcut durumunu analiz edip, site içerisinde yapılması gereken tüm optimizasyonları eksiksiz biçimde gerçekleştiriyor, web sitenizin dikkat çekme oranını arttırarak açılış hızını maksimum düzeye çıkartıyoruz.“Doğru teşhis, bir hastalığı İyileştirmek için atılan adımların %70’ini oluşturur” gerçeğinden hareketle web siteniz için doğru teşhisi belirleyerek hata payı en az, en doğru tedavi metotlarını planlamakta ve uygulamaktayız.

 

Anahtar Kelime Analizi

SEO’nun en önemli değişkenlerinden birisini oluşturan anahtar kelimeler, sektörünüz, amacınız ve yaptığınız işin özünü anlatan, potansiyel ziyaretçilerinizin arama motorları üzerinde yapacağı anahtar kelime sorguları neticesinde görünürlüğünüzü belirleyen en önemli etkenlerden birisidir. Bu noktada biz, web siteniz, sektörünüz ya da ürünleriniz için aranma hacmi en yüksek anahtar kelimeleri sizler için tespit ediyor, gereksiz ve aranma hacmi düşük anahtar kelimeleri eleyerek, ziyaretçilerin en çok tercih ettiği anahtar kelimeler üzerinden SEO sürecini gerçekleştiriyoruz.

 

Rakip Analizi

Detaylı web site analizi ve anahtar kelime analizlerini yalnızca sizin sitenizde değil, aynı zamanda rakiplerinizin sitelerinde de analiz ederek bulunduğunuz noktayı tespit ediyoruz. SWOT analizine benzer bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu metotta, dijital pazarlama uzmanı çalışanlarımızın tavsiyeleri doğrultusunda web sitenizin Pazar konumunu ve hedef ziyaretçi kitlesini belirliyoruz. “Rakiplerinizi analiz etmeden, onlarla kendinizi karşılaştırmadan nerede olduğunuzu bilemezsiniz” sözünden hareketle mevcut durumumuzun analizi, bizlere hangi noktaya daha yakın olduğumuzun sinyalini gösteriyor. Dolayısıyla SEO süreci içerisinde rakiplerimizin analizi, sürecin çok daha başarılı olmasını kolaylaştırıyor

 

SEO Analizi

 

SEO çalışmasına başlamadan önce, web sitenizin arama motorları nezdindeki mevcut konumunu detaylı bir şekilde analiz etmekte ve hazırladığımız raporla anlaşılabilir bir şekilde tarafınıza sunmaktayız.SEO hizmeti veren firmalar içerisinde en detaylı ve anlaşılır raporu hazırlamakta ve istatistikler çerçevesinde en başarılı önerileri gerçekleştirmekteyiz.

 

İçerik Analizi ve İçerik Geliştirme

Arama motoru optimizasyonunun en değerli bileşenini oluşturan içerik, bu süreçte detaylı bir şekilde gözden geçirilmekte. Sektörünüze göre profesyonel içerik uzmanlarından yardım aldığımız bu süreçte, web sitenizin mevcut içerikleri tarafsız bir şekilde gözden geçirilerek yapılan hatalar tespit edilmekte. Uzman önerileri doğrultusunda, anahtar kelime analizi sonuçları da göz önünde bulundurularak sektörel web içeriklerinin hazırlanması ve bu içeriklerin yayılması işlemlerini içeren bu süreç SEO başarısına doğrudan etki edeceği için tarafımızdan titizlikle gerçekleştirilmekte. Site içi ve site dışı içeriklerde cümle yapısı, yazım ve imla kuralları, noktalama işaretleri, anlam kalitesi gibi pek çok değişkenin arama motorları tarafından kontrol edildiği ve dikkate alındığı gerçeğinden hareketle; uzman içerik sağlayıcılarımız tarafından hazırlanan text, görsel ve videolu içerikler en ideal ortamlarda yayına alınarak web sitenize güç katarak arama motorlarınca daha fark edilir olması için çabalanmakta.İçerik pazarlamanın tüm özellik ve kurallarına bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz bu hizmeti; sosyal medya desteğiyle de taçlandırarak etkiyi maksimum düzeye çıkarmaktayız.

 

Sosyal Medya Desteği

SEO’nun olmazsa olması sosyal medya entegrasyonunu sizin bildiğiniz kalıpların dışına çıkararak, en etkin şekilde kullanabilmeniz için yeniden tasarlıyoruz. Hemen hemen her sektör için ayrı olmak kaydıyla, en uygun sosyal medya mecralarının analizini yaparak, hedef kitleyi belirledikten sonra tamamen doğal yöntemlerle takipçi kazanma yoluna gitmekte, kaliteli ve dikkat çekici sosyal medya paylaşımlarıyla kullanıcı etkileşimi yaratma çalışmalarını yapmakta ve web sitenize olan ziyaretçi talebini arttırmaktayız. Sosyal medya pazarlaması kapsamında bu süreci bir rutin haline getirmeden, her web sitesi için farklı işlemler ve strateji izleyerek gerçekleştirdiğimiz için olumlu ve geri dönüşleri daha yüksek sonuçlar almaktayız. Sosyal medya olmadan hiç olmanın farkında olan bizler, bu sürece ayrıca dikkat etmekte ve siz değerli müşterilerimize kalıcı başarıyı garantilemekteyiz

Detaylı Raporlama

Sürecin bu bölümünde web siteniz için yapılan tüm işlemler detaylı bir rapor halinde müşterilerimize sunulmaktadır. SEO çalışması öncesi ve sonrası detaylı istatistiklerle açıklanmakta, yapılan çalışmanın başarı ortalaması belirlenmektedir. SEO kısa vadeli bir süreç değildir, bu nedenle yapılan çalışmaların olumlu etkilerini göstererek maksimum noktaya ulaştığında da ara vermeden devam ettirilmesi gerekmektedir. Hazırladığımız detaylı SEO raporu neticesinde çalışma sonrasında dikkat etmeniz gerekenleri de detaylı bir şekilde açıklıyor, istatistikleri nasıl periyodik olarak kontrol edeceğinizi ve SEO etkisini nasıl arttıracağınızın püf noktalarını sizlere öğretiyoruz.

 

E-Ticaret Sitelerine Özel SEO Çalışması

Klasik ticaretin yerini internet ticaretinin aldığı günümüzde SEO’ya pratik bir açıdan bakmak gerekirse, en kalabalık ve işlek caddede işletmeniz olmasından çok daha faydalı olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Örnek vermek gerekirse işlek bir caddede kiraladığınız mağazanızda yapacağınız satışın 30 mislini gerçekleştirebileceğiniz internet ve e-ticaret, aynı zamanda mağaza giderlerine yapmış olduğunuz harcamaları da minimuma indirebilme avantajı sunuyor.

 

Yapılan birçok araştırmada tüketicilerin klasik ticaretten gün geçtikçe uzaklaştıkları, e-ticaretin kolaylığı ve tüketiciye sağladığı ekstra avantajların etkisiyle satın alma davranışlarını internet üzerinden gerçekleştirdiği sonucuna ulaşılmakta. Dolayısıyla milyonlarca potansiyel müşterinin yer aldığı internet platformlarında ticarete başlamak kaçınılmaz bir sonuç olmaktadır.

 

E-ticaret sitelerine özel SEO hizmeti veren ender kuruluşlardan birisi olarak sürece yalnızca işletme ve ticaret perspektifinden bakmadan,  pazarlama ve tüketici davranışlarını, satın alma kararlarını etkileyen faktörleri de göz önünde bulundurarak hizmet göstermekteyiz. Bu nedenle sürece sizlere hem kurumsal kimlik kazandırarak hem de satış başarısını arttırıcı pazarlama stratejileri geliştirerek yaklaşmaktayız.

 

Ticari faaliyetleriniz, web sitenizin yanı sıra sosyal medya üzerinden sürdürebilmenize imkan sağlayacak optimizasyonları kullanıcı deneyimi (UX) çerçevesinde yerine getirmekte; sitenize gelen ziyaretçi kitlesinin ziyaret esnasındaki tüm süreçlerine yön vererek onların olumlu bir deneyim yaşamasını sağlayarak, satın alma eğilimlerini arttırma yoluna gitmekteyiz. Bu sayede site içi ve site dışı satış miktarlarının da artırmakta ve karlılığınızı maksimum seviyeye taşımaktayız.

 

Kullanıcı deneyimi sayesinde site dışı ve site içi kullanıcı etkileşimi fonksiyonu kazandırılmakta, bu durum ziyaretçilerinizin geri dönüşüm oranlarını arttırmakta, site dışından yönlendirmeleri ve site içi ziyaret sürelerine olumlu etki yapmaktadır. Zira sayfa görüntülenme sayısı ve sayfada kalma sürelerinin artması başarılı kullanıcı deneyimi sunan e-ticaret sitelerinin satışlarını etkileyen en önemli faktördür. Kurumumuz olarak seo hizmeti kapsamında e-ticaret siteleri için kullanıcı deneyimini arttırmaya yönelik uygulamalar yaparak süreci bu yönde geliştirme yoluna gitmekteyiz.

 

E-ticaret sitelerine özel olarak hazırladığımız e-ticaret SEO paketleri hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilir ya da teklif formunu doldurabilirsiniz.

 

E-ticaret seo çalışması sürecinde pazarlama departmanımızla eş zamanlı olarak hedef kitleyi belirleme, e-ticaret sitenizin en çok ziyaret edildiği gün ve saatlerin tespit edilmesi, gelen ziyaretçi kaynaklarını etkin kullanma ve sitenizdeki çıkış oranlarını tespit etme işlemlerini gerçekleştirerek e-ticaret başarınızı arttırma garantisi vermekteyiz.

Seo teklifi ve detaylı bilgi almak için  iletişim sayfasından da ulaşabilirsiniz.0536 312 14 00 numaralı whatsappdan diediğiniz zaman bilgi almak için yazabilirsiniz.